Mieszkania

Mieszkania

Dąbie Plaza Kraków to miejsce oferujące nowe mieszkania. W jednym bloku znajdziemy aż 126 mieszkań o różnej powierzchni i rozstawieniu. Wszystko dostosowane jest do potrzeb osób samotnych jak i większych rodzin.

Najmniejsze mieszkanie oferuje powierzchnie 29,68 metra kwadratowego, a największe to 79,41 mkw. W każdym mieszkaniu znajduje się dostęp do balkonu. Konstrukcja budynku została stworzona w taki sposób żeby można było w łatwy sposób łączyć ze sobą kilka mieszkań w jedno. Winda zamontowana na klatce jest cichobieżna i komfortowa. Mieszkania budowane są z wykorzystaniem najnowszych technologii, co oznacza, że są bardzo ciepłe i ciche. Oferta przeznaczona jest dla osób, które cenią sobie swój cenny czas. Wszystko zostało przygotowane pod klucz, co oznacza, że nie ma konieczności przeprowadzania kosztownych i długotrwałych remontów.

W lokalu będą wykonane wszystkie przyłączą oraz instalacje. Dodatkowo można liczyć na wykończenie podłóg, sufitów oraz ścian. W łazience będzie zainstalowana najlepszej klasy armatura. Jedyne, co pozostaje klientowi to wniesienie swoich mebli i ustawienie ich w taki sposób, jaki uważa za najlepszy. Wszystkie inwestycje są konsultowane z nowym właścicielem w dniu podpisania umowy tak, aby był z efektów jeszcze bardziej zadowolony.

Do wykończenia używane są trwałe materiały, które wytrzymają długie lata. Budynek prezentuje się bardzo dobrze i przyciąga wielu klientów. Dostępność mieszkań z dnia na dzień jest coraz mniejsza, dlatego trzeba się spieszyć.